Ardim Liepiņam sudraba un bronzas medaļas Jaunatnes ziemas Olimpiskajās spēlēs

Sēlijas Sporta skola

Ardim Liepiņam sudraba un bronzas medaļas Jaunatnes ziemas Olimpiskajās spēlēs

No 9.-22. janvārim Šveices pilsētā Lozannā (Sanktmoricas trasē) norisinās III Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēles.

17. janvārī Latvijas kamaniņu divnieku ekipāža Kaspars Rinks/Ardis Liepiņš izcīnīja sudraba medaļas, no uzvarētājiem -Vācijas kamaniņu braucējiem atpaliekot 0.302 sekundēm divu braucienu summā. Abos braucienos puiši uzrādīja trešo labāko starta laiku, bet trasē spēja uzlabot savu sniegumu un izcīnīja 2. vietu.

Latvijas kamaniņu braucēji savu pēdējo disciplīnu noslēdz ar bronzas medaļām. 20. janvārī kamaniņu braucēji izcīna vēl vienu godalgu Latvijai. Komandu stafetē Justīne Maskale, Gints Bērziņš un Kaspars Rinks/Ardis Liepiņš III Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēles noslēdz ar bronzas medaļām.

 Kopumā Latvijas kamaniņu braucēji izcīnīja četras medaļas: vienu zelta, vienu sudraba un divas bronzas.

Sveicam un lepojamies!