Aizvadīti Latvijas U-18, U-20 un U-14 grupu čempionāti vieglatlētikā

Sēlijas Sporta skola

Aizvadīti Latvijas U-18, U-20 un U-14 grupu čempionāti vieglatlētikā

2.februārī U-14 grupas vieglatlēti (2007.-2008. gados dzimušie) pulcējās Rīgas sporta manēžā, lai noskaidrotu Latvijas spēcīgākos un ātrākos zēnus un meitenes deviņās disciplīnās. Konkurence bija sīva, rezultāti- blīvi,  jo no katras atlases zonas atlasījās pieci labāko rezultātu īpašnieki.

Diviem mūsu jaunajiem vieglatlētiem, Martai Grandānei un Guntaram Gremzem,  šī bija pirmā pieredze Latvijas čempionātā, līdz ar to nācās demonstrēt savas spējas mobilizēties startējot jaunos, nepieredzējušos apstākļos.

Sēlijas Sporta skolas audzēkne Elīna Strašnova, atpaliekot 13 centimetrus no goda pjedestāla izcīnīja augsto 4.vietu 2kg lodes grūšanā (10.70m), kas ir viņas otrs labākais rezultāts.

Marta Grandāne divdesmit sešu dalībnieču konkurencē, uzlabojot savu personīgo rekordu, izcīnīja 17.vietu 1000m skriešanā (3:24.3 min).

Guntars Gremze uzlaboja savu personīgo rezultātu 60m skriešanā (8.78s) un ierindojās 24.vietā, bet tāllēkšanā  ar rezultātu 4.09m, izcīnīja 22.vietu.

7.-8. februārī Kuldīgā notika Latvijas U-18 un U-20 čempionāts. Uz Latvijas čempionātu U-18 grupai kvalificējas sportisti, kas iepriekšējā gada laikā ir izpildījuši kvalifikācijas normatīvus kādā no disciplīnām. U-20 grupā startēt var jebkurš atbilstošā vecuma sportists, jo  kvalifikācijas normatīvi nav noteikti.

Sēlijas Sporta skolu čempionāta U-18 vecuma grupā  pārstāvēja divi jaunieši:

Kristaps Platgalvis 60m skriešanā (7.73 – III sporta klase) izcīnīja 18. vietu četrdesmit trīs  dalībnieku konkurencē.

Alekss Čelnovs lodes grūšanā (12.89 –  III sporta klase) izcīnīja 8.vietu sešpadsmit dalībnieku konkurencē.

Sveicam jaunos sportistus un viņu treneres un vēlam veiksmīgus startus arī turpmāk!

Sēlijas Sporta skolas direktora vietniece

G. Klibiķe

Foto: R. Kokšarovs (LVS)