Sēlijas kausa izcīņa

Sēlijas Sporta skola

Sēlijas kausa izcīņa

Tradicionāli, jau 14.gadu, Sēlijas sporta bāzēs Neretā, Mazzalvē, Aknīstē un Viesītē 30.janvārī notika starptautiskas senioru sacensības volejbolā „Sēlijas kauss 2016”. Kā jau ierasts, uz „Sēlijas kausu” ieradās meistarīgākās volejbolistu komandas no Sēlijas, Latgales, Vidzemes, Zemgales, Kurzemes, Rīgas un Lietuvas Rokišķiem. Kopumā šogad par „Sēlijas kausu” cīnījās 25 komandas četrās vecuma grupās.

Neretas vidusskolas sporta angārā spēlēja vīru 40+ komandas. Vīru 40+ grupā „Sēlijas kausu” izcīnīja Madonas volejbolisti. Sudrabs – komandai „Aparāts” no Rīgas, bronzas medaļas saņēma Daugavpils novada volejbolisti. Par labāko spēlētāju 40+ grupā atzina Juri Pastaru no Krāslavas komandas.

Vīru 50+ grupas spēles tika veiksmīgi aizvadītas Viesītē. Šajā grupā kausu saņēma Daugavpils novada komanda. Sudraba godalgas Bauskas volejbolistiem un bronza – Valmieras vīriem. 50+ grupā vislabākās spēles aizvadīja Ilgonis Brokāns no Valmieras.

Dāmu 35+ grupas spēles sacentās Mazzalves pamatskolas sporta angārā. „Sēlijas kausu” 35+ dāmu grupā izcīnīja Talsu volejbolistu komanda. Sudrabs – Daugavpils novada volejbolistēm, bronzas medaļas Preiļu volejbola komandai. Par meistarīgāko volejbolisti šajā grupā atzina Jeļenu Ceplīti no Talsu komandas.

Dāmu 45+ grupā kausa izcīņa noritēja Aknīstē. Kausu un zelta medaļas šajā grupā izcīnīja Madonas volejbolistes. Sudraba medaļas – Bauskas komandai un bronza – Aknīstes volejbolistēm. Vērtīgākā spēlētāja 45+ grupā Lolita Sola no Aknīstes.

Paldies Latvijas Volejbola federācijai un tās prezidentam Atim Sausnītim, kas jau no paša pirmā Sēlijas kausa atbalsta sacensību norisi, dāvājot uzvarētāju komandām augstākās kvalitātes volejbola bumbas.