BALTIC SEA CUP 2021

Sēlijas Sporta skola

BALTIC SEA CUP 2021

FUTBOLA GRUPU AUDZĒKŅU STARTI “BALTIC SEA CUP 2021” ROJĀ

No 23. augusta līdz 15. augustam Rojā, Engurē un Mērsragā norisinājās tradicionālais futbola turnīrs “BALTIC SEA CUP 2021”.

Šogad šajā turnīrā piedalījās komandas trīs vecuma grupās.

No 23.-25. jūlijam 2009.gadā dzimušo puišu komanda savā apakšgrupā aizvadīja četras spēles. Lai gan spēle nevedās un komanda piekāpās saviem pretiniekiem, aizvadīts ļoti vērtīgs turnīrs, kas palīdzēs izvērtēt vājās vietas komandas spēlē un sagatavoties turpmākajām šīs sezonas spēlēm Latgales čempionātā.

Spēļu rezultāti:  ar FK Mettta/2009 (0:13); ar SK Super Nova (0:6); ar SK Haaberti (0:6); ar Nikars (0:7).

No 31. jūlija- 1.augustam turnīra spēles aizvadīja   2011.gadā dzimušie puiši. Turnīra ietvaros divās dienās tika izspēlētas piecas spēles. Diemžēl, četrās spēlēs nācās piekāpties pretiniekiem un atzīt viņu pārākumu: ar Mārupes komandu (0:4), ar Iecava-2 (0:5), ar Super Nova Rīga (1:5) un ar Super Nova Sigulda (0:5). Noslēdzošajā spēlē izcīnīta uzvara spēlē pret FK Dinamo Rīga (3:1), kas komandai ļāva ierindoties 11.vietā no četrpadsmit komandām.

Puišiem viss vēl priekšā un nav jānokar deguns par iegūto vietu, jo turnīrā gūta noderīga un vērtīga pieredze, kā arī saliedēta komanda, kas dos rezultātu šai komandai nākotnē.

No 2.-4. augustam Rojā savas spēles turnīrā aizvadīja 2006.- 2007. gadā dzimušie puiši. Sēlijas Sporta skola tika pārstāvēta ar divām komandām. Pamatturnīrā katra komanda savā apakšgrupā izspēlēja trīs spēles. Komandas spēlēja ar mainīgām sekmēm, bet gūstot patiesas emocijas un nenovērtējamu pieredzi. Pamatturnīra spēļu rezultāti:  Sēlijas SS-2 – Jēkabpils (0:0), Sēlijas SS-2 – Liepāja City (0:5), Sēlijas SS-2 – SK Super Nova (0:9), Sēlijas SS-1 – Mārupes SC (2:1), Sēlijas SS-1 – Rakari (2:1), SK Super Nova-2 (1:1).

Sekojošo spēļu rezultāti: Sēlijas SS-2 – Mārupes SC (1:2), Sēlijas SS-1 – Liepāja City (1:3). Spēlē par 3. vietu Sēlijas SS-1 komanda piekāpās Rakari (0:3). Spēlē par 7. vietu Sēlijas SS-2 komanda uzvarēja SK Super Nova-2 (2:0).