Noslēgušās Latgales Jaunatnes čempionāta spēles visas vecuma grupās

Sēlijas Sporta skola

Noslēgušās Latgales Jaunatnes čempionāta spēles visas vecuma grupās

Šogad Latgales Jaunatnes čempionātā Sēlijas Sporta skolu pārstāvēja septiņas komandas: pa divām komandām U-12, U-11, U-9 vecuma grupās un viena U-10 vecuma grupā.

Kā pirmie2.jūlijā Rēzeknē sezonu uzsāka U-12 vecuma grupas komandas. Sabraukumā katra komanda izspēlēja divas spēles. Sēlijas SS komanda pirmajā spēlē laukumā tikās ar Preiļu NBJSS komandu (1:13) un ar Līvānu BJSS (0:8). Sēlijas SS-2 komandas pirmie pretinieki bija Rēzeknes-2 komanda (0:2) un Preiļu NBJSS (1:8).

14.jūlijā Līvānos otrajā sabraukumā Sēlijas-1 komanda ar Rēzeknes-2 komandu nospēlēja neizšķirtu (2:2), bet savstarpējā spēlē ar Sēlijas SS-2 komandu, spēcīgāka izrādījās Sēlijas SS-2 komanda (1:3). Sēlijas SS-2 komanda piekāpās Rēzekne-3 komandai (1:5).

Trešais sabraukums aizvadīts Gostiņu stadionā 28.jūlijā. Sēlijas SS-1 komanda piekāpās Rēzekne-3 komandai ar 1:5 un ar 0:8 Preiļu NBJSS komandai. Sēlijas SS-2 komanda piedzīvoja zaudējumu  spēlē ar Līvānu BJSS 0:6, bet Rēzekne-2 komandai nācās mūsējiem piekāpties (1:0).

Ceturtais sabraukums 26.augustā notika Viesītē. Sēlijas SS-1 komanda piedzīvoja zaudējumu abās spēlēs: pret Līvānu BJSS komandu ar rezultātu 2:7un pret Rēzekne-2 komandu ar 0:1. Sēlijas SS-2 komanda arī divi zaudējumi: ar Preiļu NBJSS komandu zaudējums 2:10 un ar Rēzekne-3 komandu zaudējums 0:6.

Piektais, noslēdzošais sabraukums notika 16.septembrī Rēzeknes Olimpiskajā Centrā. Savstarpējā spēlē šoreiz pārāki bija Sēlijas SS-1 komanda (3:0), bet spēlē pret Rēzeknes-3 komandu Sēlijas SS-1 piedzīvoja zaudējumu (0:4). Sēlijas SS-2 piekāpās Līvānu BJSS ar 0:3.

Kopvērtējumā Sēlijas SS-1 komanda izcīnīja 6.vietu un Sēlijas SS-2 komanda- 5.vietu.

U-11 vecuma grupa čempionāta B apakšgrupas pirmā sabraukuma spēles uzsāka 5.jūlijā Viesītē. Šajā vecuma grupā savstarpēji spēles izspēlēja deviņas komandas, katrā sabraukumā izspēlējot divas vai trīs spēles. Sēlijas SS-1 komandas pirmie pretinieki bija Rēzeknes NPBJSS-2, kuru pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 10:0. Otrā spēle bija mūsu komandu savstarpējā spēle un arī šajā spēlē pārāka bija Sēlijas SS-1 komanda ar 7:4. Sēlijas SS-2 aizvadīja vēl divas spēles: ar Ilūkstes NSS izspēlēts neizšķirts (3:3) un ar Preiļu NBJSS-1 piedzīvots sāpīgs zaudējums (0:10).

Otrā sabraukuma spēles aizvadītas 20.jūlijā Ilūkstē. Sēlijas SS-1 komandas pirmais pretinieks šajā sabraukumā, Preiļu NBJS-2, apliecināja savu pārākumu uzvarot ar 2:5. Komanda piekāpās arī Rēzeknes NPBJSS-1  ar 1:5 un Rēzekne-2 komandai ar 0:6. Sēlijas SS-2 komandai uzvara spēlē pret Rēzeknes NPBJSS-2 ar 7:2 un zaudējums pret Preiļu NBJSS-2(0:5).

3.augustā Maltā tika aizvadītas trešā sabraukuma spēles. Sēlijas SS-1 komanda piekāpās BFC Daugavpils-4 komandai ar 1:6 un Preiļu NBJSS-1 komandai ar 0:9. Taču spēlē pret Ilūkstes NSS pārlicinoša uzvara ar 11:2.Sēlijas SS-2 komandai divi sāpīgi zaudējumi spēlēs pret Rēzeknes NPBJSS-1 ar 0:13 un pret BFC Daugavpils-4 komandu ar 1:10. Sīvā cīņā nācās piekāpties arī Rāzekne-2 komandai ar 1:2.

Kopvērtējumā  Sēlijas SS-1 komanda izcīnīja 6.vietu un Sēlijas SS-2 komanda- 7.vietu.

U-9  vecuma grupa čempionāta B apakšgrupas pirmā sabraukuma spēles uzsāka 6.jūlijā Viesītē. Šajā vecuma grupā katra komanda izspēlē savstarpējās spēles, rezultāts tiek fiksēts, bet turnīra tabulā ieņemtās vietas netiek atzīmētas, lai jaunajos censoņos jau no mazotnes nerastos rūgtums par zaudējumiem, bet tiek izcelts pozitīvais cīņas gars un prieks par futbola spēli. Katrs dalībnieks par dalību turnīrā saņem medaļu.

Pirmajā sabraukumā katra komanda aizvadīja sešas spēles.  Sēlijas SS-2 komanda, diemžēl, visās spēlēs piedzīvoja zaudējumus. Sēlijas SS-1 komandai divas uzvaras un četri zaudējumi.

Otrajā sabraukumā Sēlijas SS-1 komandai trīs zaudējumi un viena uzvara, bet Sēlijas SS-2 komandai četrās spēlēs četri zaudējumi.

Bet visiem ir prieks par saņemtajām medaļām un pozitīvām emocijām turnīrā! Lai veicas turpmāk!

U-10 vecuma grupa čempionāta B apakšgrupas pirmā sabraukuma spēles aizvadīja Pļaviņās, Gostiņu stadionā. Turnīrā piedalījās deviņas komandas un ar katru komandu tika izspēlēta viena savstarpējā spēle.

Pirmajā sabraukumā Sēlijas SS komanda nospēlēja neizšķirti ar BJFK Jēkabpils (1:1) un piekāpās Rēzeknes NBJSS (0:2).

Otrajā sabraukumā komanda piekāpās Līvānu BJSS-1 komandai (1:7) un Preiļu NBJSS (1:6). Trešā spēle ar BFC Daugavpils-4 komandu nospēlēta ar neizšķirtu rezultātu (2:2).

Trešajā sabraukumā Sēlijas SS komanda izcīna divas uzvaras: ar Ilūkstes NSS komandu  5:1 un ar Līvānu BJSS-2 5:0. Trešajā spēlē zaudējums Rēzekne-2 komandai ar 2:11.

Kopvērtējumā Sēlijas SS komanda izcīnīja 7.vietu Latgales Jaunatnes čempionāta B apakšgrupā.

Paldies audzēkņiem!

 Paldies komandu treneriem, Jurim Ratniekam un Kārlim Beikertam, sagatavojot audzēkņus čempionātam!