U-15 KOMANDA NOSLĒDZ DALĪBU LATVIJAS ČEMPIONĀTA EVELATUS ATTĪSTĪBAS A GRUPĀ

Sēlijas Sporta skola

U-15 KOMANDA NOSLĒDZ DALĪBU LATVIJAS ČEMPIONĀTA EVELATUS ATTĪSTĪBAS A GRUPĀ

Desmit spēles, kas aizvadītas čempionāta ietvaros, bijušas gana aizraujošas, interesantas un emocionālas. Gūta jauna pieredze tiekoties ar dažādiem pretiniekiem no dažādiem Latvijas reģioniem.

Pirmā čempionāta spēle aizvadīta savā laukumā, tiekoties ar komandu FK Veina no Aizkraukles. FK Veina apliecināja savu pārākumu un puiši piekāpās ar 1:5. Arī otrajā spēlē piedzīvota sakāve un Rakari atstāja laukumu kā uzvarētāji (0:11). 20.jūlija spēle savā laukumā aizvadīta ar sekmīgu rezultātu un puiši apliecinājuši pārākumu pret FK Priekuļi/ Vidzemes FC (4:0), bet noslēdzošajā jūlija spēle ar Preiļu BJSS komandu noslēgusies ar draudzīgu rezultātu (1:1).

Augusts sācies veiksmīgi un divās pirmajās spēlēs izcīnītas uzvaras. Spēle ar Rēzeknes komandu noslēgusies ar rezultātu 3:0, bet ar Ludzas NSS/ SK Kuorsova ar rezultātu 3:1. Bet aug noslēdzies ar diviem zaudējumiem- spēlē ar FK Veina 11:0 un spēlē ar Rakari 1:3.

Septembrī Sēlijas SS komanda noslēgusi čempionāta spēles ar uzvaru pār Preiļu BJSS komandu.

Latvijas čempionāta Attīstības grupas A apakšgrupas kopvērtējumā U-15 vecuma puišu komanda izcīnījusi 3.vietu.

Apsveicam!