Volejbolisti piedalās LVF rīkotajās teorētiskajās un vispārējās fiziskās sagatavotības sacensībās

Sēlijas Sporta skola

Volejbolisti piedalās LVF rīkotajās teorētiskajās un vispārējās fiziskās sagatavotības sacensībās

Klātienes sacensību nav, bet attālināti no 11.janvāra līdz 31.martam notika Latvijas volejbola federācijas vispārējās fiziskās un teorētiskās sagatavotības sacensības, kas tika rīkotas ar mērķi motivēt jauniešus nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm un lai noskaidrotu stiprākos starp dalībniekiem. Sacensības tika organizētas pamatojoties uz godīgas spēles principiem un ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

No Sēlijas Sporta skolas volejbola nodaļas izaicinājumu pieņēma treneru Ivetas Aišpures, Jāņa Kokina un Riharda Bondarenko audzēkņi.

Sēlijas Sporta skolas audzēkņi startēja septiņās vecuma grupās: U-19 meitenes, U-16 meitenes, U-16 zēni, U-15 meitenes, U-15 zēni, U-13 zēni un U-12 zēni. Teorētiskās sacensības notika ZOOM platformā apvienotajās grupās. U-19 vecuma grupā Sēlijas Sporta skolu pārstāvēja Dana Krjaukle, apvienotajā U-17+ U-16 vecuma grupā- Andis Zaičenko, U-15+ U-14 vecuma grupā – Nikola Lapiņa un U-13+ U-12 vecuma grupā- Artis Mežaraups. Šo sacensību finālposmā Dana Krjaukle ierindojās 9. vietā un Artis Mežaraups- 14.vietā.

Fiziskās sagatavotības sacensību daļā katrā vecuma grupā dalībniekiem, atkarībā no vecuma grupas, vajadzēja savus spēkus demonstrēt 1-2 kg pildbumbas mešanā, 1-2 palēcienos ar lecamauklu un 2-5km skriešanā. Visu audzēkņu sniegumu vajadzēja fiksēt- video, foto formātā un, savukārt skriešanas disciplīna bija jāapliecina ar aplikācijas ekrānšāviņu. Visi materiāli bija jāiesniedz LVF.

Šīs sacensību daļas kopvērtējumā U-19 grupā visaugstāk ierindojās Dana Krjaukle, kas izcīnīja dalītu 12.- 13. vietu. U-16 vecuma grupā meitenēm labākais rezultāts Kristai Kristiānai Grigas, kas izcīnīja 17. vietu,  puišu konkurencē- Ivo Moldānam 21.vieta. U-15 vecuma grupā Kristers Kalniņš ierindojās 17. vietā un Nikola Lapiņa- 40.-41. veitā. U-13 vecuma grupā augstākais rezultāts Naurim Grigalim (14. vieta) un U-12 vecuma grupā – Dāvim Salcevičam (23. vieta).

Liels paldies treneriem par audzēkņu motivēšanu un ieguldīto darbu, kā arī jaunajiem sportistiem un viņu ģimenēm par aktīvo darbošanos un atbalstu šajos sarežģītajos apstākļos!