Volejbolisti piedalās Sēlijas SS slēgtajās sacensībās

Sēlijas Sporta skola

Volejbolisti piedalās Sēlijas SS slēgtajās sacensībās

Vasaras noslēgumā, 24.-25.augustā Aknīstes vidusskolas stadionā volejbola grupu audzēkņi piedalījās Sēlijas Sporta skolas organizētajās slēgtajās sacensībās. Ņemot vērā to, ka mācību gada laikā audzēkņi nebija startējuši nevienās volejbola sacensībās, sacensību mērķis bija noskaidrot spēlētāju tehnisko un fizisko sagatavotību sacensību apstākļos pirms jaunā mācību gada.  Treneru mērķis-  izanalizējot audzēkņu sniegumu sacensībās, izvirzīt  uzdevumus jaunajam mācību gadam, gatavoties sacensību periodam ziemas sezonā.

Audzēkņi, kopā ar treneriem, veidoja piecas komandas, kas izspēlēja katrs ar katru vienu spēli. Komandas bija veidotas tā, lai dalībnieki būtu līdzīgiem spēkiem un dažādiem vecumiem.

Katrā turnīra dienā tika izspēlētas piecas spēles, saskaitīti punkti, sadalītas vietas. Spēles pavadītas emociju pārpildītā gaisotnē, kur uzvaras prieks mijās ar zaudējuma asarām, bet arī zaudēt ir jāmācās.

Rezultātā

  1. vietu turnīrā ieguva komanda “Dzenīši”,
  2. vietu komanda “Aknīste rullē”
  3. vietu komanda “Smaidīgie”.

Paldies treneriem Jānim Kokinam un Rihardam Bondarenko par ieguldīto darbu turnīra organizēšanā un sportistiem par dalību turnīrā!