PAR IZMAIŅĀM SĒLIJAS SPORTA SKOLAS MĀCĪBU DARBĀ NO 21.OKTOBRA

Sēlijas Sporta skola

PAR IZMAIŅĀM SĒLIJAS SPORTA SKOLAS MĀCĪBU DARBĀ NO 21.OKTOBRA

Ievērojot 20.oktobra Ministru kabinetā apstiprinātos grozījumus 2021.gada 9.oktobra rīkojumā Nr.720 ‘’Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu’’, sākot no 21.oktobra, treniņu process notiks TIKAI ATTĀLINĀTI, līdz tiks saņemti jauni nosacījumi mācību procesa organizēšanai profesionālās ievirzes izglītības iestādēs.
Attālinātā mācību darba laikā ir atceltas visas sporta sacensības, mācību procesa uzturēšanai treneri liks paveikt saviem audzēkņiem konkrētus uzdevumus, saglabājot atgriezenisko saiti, jeb audzēknim būs jāiesniedz paveiktais trenerim. Šis laiks noteikti nebūs viegls, jo prasīs īpašu pacietību un apņēmību, bet jāpatur prātā, ka ārā netiek ierobežotas individuālās fiziskās aktivitātes, tāpēc turpinām būt aktīvi un veseli cerot, ka ar 15.novembri tiks atjaunota mācību procesa norise klātienē.