U-13 KOMANDA AIZVADĪJUSI PĒDĒJO SPĒLI LATVIJAS ČEMPIONĀTA EVELATUS ATTĪSTĪBAS A APAKŠGRUPĀ

Sēlijas Sporta skola

U-13 KOMANDA AIZVADĪJUSI PĒDĒJO SPĒLI LATVIJAS ČEMPIONĀTA EVELATUS ATTĪSTĪBAS A APAKŠGRUPĀ

Pirmo gadu startējot Latvijas Jaunatnes čempionātā, U-13 puišu komanda bija apņēmības pilna apliecināt savas spējas laukumā katrā spēlē, gūt  lielisku pieredzi un pozitīvas emocijas.

Savā pirmajā spēlē, 7.jūlijā,  komanda  ar Rēzeknes  novada BJSS piedzīvoja zaudējumu ar 1:9. Arī 11.jūlijā savā mājas spēlē pret Ilūkstes NSS piedzīvots zaudējums ar 1:3. Vēl sāpīgāks zaudējums pret BFC Daugavpils komandu, kas pārliecinoši apliecināja savu pārākumu (1:10). Uz sekojošo spēli puiši dodas apņēmības pilni izcīnīt uzvaru, taču, neizdodas nosargāt savus vārtus un atkal zaudējums pret Līvānu BJSS komandu (0:2).

Augustā zaudējumu sērija turpinās un Rēzeknes Novada BJSS komanda izrādās cietāks rieksts nekā gaidīts, zaudējums ar 2:3. Arī turpmākajās spēlēs  piedzīvoti piece zaudējumi ( pret Ludzas NSS/SK Kuorsova  0:2; pret Preiļu BJSS  2:6; pret Rēzeknes komandu 1:8; pret Ilūkstes NSS 2:3; pret BFC Daugavpils 0:8).

Atbildes spēle ar Līvānu BJSS komandu  šoreiz noslēdzas ar draudzīgu rezultātu 3:3. Taču sezonas izskaņā vēl divi zaudējumi; pret Rēzeknes BJSS 5:1 un pret Ludzas NSS/SK Koursova 0:4.

Turnīra tabulā komanda ierindojās 8.vietā.