U-14 KOMANDA NOSLĒDZ DALĪBU LATVIJAS ČEMPIONĀTA EVELATUS ATTĪSTĪBAS AUSTRUMU APAKŠGRUPĀ

Sēlijas Sporta skola

U-14 KOMANDA NOSLĒDZ DALĪBU LATVIJAS ČEMPIONĀTA EVELATUS ATTĪSTĪBAS AUSTRUMU APAKŠGRUPĀ

U-14 komanda čempionāta ietvaros aizvadīja trīspadsmit spēles, no kurām vienā spēlē gūta uzvara un divpadsmit spēlēs piedzīvoti zaudējumi. Tas prasījis no puišiem lielu savaldību un pacietību, lai uz katru nākošo spēli varētu iziet ar jaunu cīņas sparu un degsmi, nezaudējot optimismu.

Pirmā čempionāta spēle aizvadīta Ilūkstē un tika piedzīvots pirmais zaudējums ar 4:8. Mājas spēlē pret komandu FK Veina atzīts pretinieku pārākums ar 0:7. Arī divas sekojošajās jūlija spēlēs zaudējumi. Spēle pret BFC Daugavpils noslēdzās ar rezultātu 0:7 un spēle pret Rēzeknes novada BJSS ar rezultātu 1:3.

Augustā izspēlētas vēl trīs spēles un vēl trīs zaudējumi komandas kontā: 0:5 pret Balvu Sporta centru, 0:3 pret Madonas BJSS un 0:6 pret Jēkabpils SS.

Pēc tik sāpīgas zaudējumu sērijas puiši ir noticējuši saviem spēkiem un mājas spēlē pret Ilūksti izcīnīta ilgi gaidītā uzvara ar 2:1.

Taču sezonas turpinājumā komandu vajā zaudējums pēc zaudējuma (pret Madonas BJSS ar 1:2; pret Rēzeknes Novada BJSS ar 0:3; pret BFC Daugavpils 0:5 un pret Balvu Sporta centra komandu ar 0:11)

Noslēdzot čempionātu U-14 puišu komanda ierindojas 8.vietā.