U-16 KOMANDAI NOSLĒGUŠĀS LATVIJAS ČEMPIONĀTA SPĒLES EVELATUS MEISTARĪBAS GRUPĀ

Sēlijas Sporta skola

U-16 KOMANDAI NOSLĒGUŠĀS LATVIJAS ČEMPIONĀTA SPĒLES EVELATUS MEISTARĪBAS GRUPĀ

Jau pirms čempionāta  bija skaidrs, ka sezona nebūs viegla. Būs cītīgi un smagi jātrenējas un jāparāda savs raksturs katrā spēlē, jo esam iekļuvuši Meistarības grupā.

Trīs spēles izspēlētas jūlijā. Divās spēlēs piedzīvoti zaudējumi (ar FK Dinamo Rīga/FC Real – 0:3 un ar Riga FC Academy – Ar FK Auda 0:4).

Spēlē pret Preiļu BJSS gūta uzvara ar 2:0.

Augusts sācies ar graujošu zaudējumu pret FS Nikars (0:18). Arī tikšanās reizē ar LBF JFK Daugava komandu atzīts pretinieku pārākums (0:7). Pretinieki no Valmieras FC/BJSS  apliecina savu meistarību un mūsu puišiem zaudējums ar 1:13. Savās mājās spēlē pret Vidzemes FC puiši ir karaivīgi noskaņoti un izcīnīts neizšķirts (3:3). Augusts noslēdzas ar vēl vienu zaudējumu atbildes spēlē ar LBF JFK Daugava komandu (0:12).

Septembrī zaudējumu sērija turpinās un kārtējais zaudējums FK Dinamo Rīga/FC Pro (0:17). Atbildes spēlē savā laukumā nākas piekāpties arī Preiļu BJSS komandai (1:2).

Oktobrī aizvadītas divas zaudējumu spēles: pret FS Nikars 0:5 un pret Riga FC Academy ar 2:10.

Izspēlētas divpadsmit no četrpadsmit spēlēm. Čempionātu nācās pārtraukt Covid-19 ierobežojumu dēļ.

Apkopojot zaudēto/ uzvarēto spēļu, gūto un zaudēto vārtu attiecību un piemērojot koeficientu,  komanda ierindojās 8.vietā, taču gūta ļoti vērtīga pieredze, norūdīts raksturs, izanalizēti rezultāti un izvirzīti jauni uzdevumi komandas spēles pilnveidošanai.

Paldies par sezonu un, lai veiksmīgāki starti nākotnē!