U-18 KOMANDA PĻAVIŅU DM/ SĒLIJAS SS LATVIJAS ČEMPIONĀTA EVELATUS MEISTARĪBAS GRUPĀ IERINDOJAS 8.VIETĀ

Sēlijas Sporta skola

U-18 KOMANDA PĻAVIŅU DM/ SĒLIJAS SS LATVIJAS ČEMPIONĀTA EVELATUS MEISTARĪBAS GRUPĀ IERINDOJAS 8.VIETĀ

28.septembrī ar spēli Smiltenē pret Vidzemes FC/FC Gauja noslēdzās EVELATUS MEISTARĪBAS grupas čempionāts U-18 vecuma grupas apvienotajai komandai FK Pļaviņas DM/ Sēlijas SS. Čempionāta ietvaros kopumā aizvadītas vienpadsmit no četrpadsmit spēlēm. Diemžēl, arī šogad visas spēles izspēlēt nepaguva Covid-19 ierobežojumu dēļ.

Čempionāta sākums nav bijis veiksmīgs.  Jūlijā izspēlētas četras spēles un, diemžēl, atzīts pretinieka pārākums visās spēlēs. Ar FK Auda 0:4, ar Valmieras FC/BSS 2:8, ar Ilūkstes NSS 2:3, ar Vidzemes FC/FC Gauja 2:4.

Augusts atnācis ar cerībām, ka viss vēl nav zaudēts un spēlē ar Jēkabpils SS komandu pārliecinoša uzvara ar 5:1. Taču arī divās sekojošajās spēlēs zaudējumi – ar 0:2 zaudējums Rēzeknes novada BJSS/FK Saules puikas un ar 4:6 zaudējums FK Auda komandai.

Septembrī zaudējumu sērija turpinās un spēlē pret RFS Akadēmija ļoti sāpīgs zaudējums ar 1:11. 3.septembrī zaudējums Valmieras FC/BSS ar 1:3. Seko vēl viens zaudējums Ilūkstes NSS komandai (0:8). Tikai čempionāta izskaņā izdodas izcīnīt uzvaru pār Vidzemes FC/FC Gauja  ar 3:0).

Apkopojot zaudēto/ uzvarēto spēļu, gūto un zaudēto vārtu attiecību un piemērojot koeficientu,  komanda ierindojās 8.vietā.