VIEGLATLĒTU STARTI “DAUGAVA 2023” SACENSĪBĀS JĒKABPILĪ

Sēlijas Sporta skola

VIEGLATLĒTU STARTI “DAUGAVA 2023” SACENSĪBĀS JĒKABPILĪ

 7.janvārī Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā notika tradicionālās Jēkabpils novada atklātās sacensības vieglatlētikā telpās “Daugava 2023”. Sacensību dalībnieki, sākot no 2007.dzimšanas gada un vecāki, startēja sešās disciplīnās.
Sporta skolu šājās sacensībās pārstāvēja pieci Zasas treniņgrupu audzēkņi: Endija Aleksejeva, Mārcis Gaštols, Mārtiņš Geižāns, Dinija Šķeltiņa un Diāna Upeniece.

Mārcis startēja tāllēkšanā un 60m skrējienā. 60m skrējienā viņš uzrādīja jaunu personisko rekordu 7.93s (II jaunatnes sporta klase), kas bija sešpadsmitais rezultāts šājā disciplīnā. Tāllēkšanā ar rezultātu 4.73m Mārcis ierindojās trīspadsmitajā vietā. Arī Mārtiņš, kurš startēja ārpus konkurences, startēja tāllēkšanā un 60m skrējienā. 60m skriešanā uzrādītais rezultāts 8.38s atbilst II jaunatnes sporta klasei, bet tāllēkšanā 4.59m (II jaunatnes sporta klase) ir Mārtiņa jauns personiskais rekords. Dinija Šķeltiņa savās otrajās sacensībās 60m skriešanā uzrādīja identisku laiku 8.88s (III sp.kl.). Diāna Upeniece šajās sacensībās piedalījās 2000m skriešanā un uzrādīja rezultātu 8:22.12min. Abas meitenes startēja ārpus konkurences. Endija iesildoties guva traumu un uz starta neizgāja.

Šo sacensību gaitā Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivi Ragainis pasniedza diplomus un piemiņas medaļas sportistiem, kas 2022.gadā ir labojuši Jēkabpils novada rekordus vieglatlētikā. Par novada rekorda labošanu 400m U-16 vecuma grupā (1:02.07 min) meitenēm un novada tēla cildināšanu, diplomu un piemiņas medaļu saņēma mūsu sporta skolas audzēkne Marta Grandāne. No sirds lepojamies par Martas sasniegumu un novēlam viņai un arī citiem audzēkņiem šajā gadā jaunus sportiskos sasniegumus vieglatlētikas arēnās!

Foto: Jānis Lācis