Sumināti Jēkabpils novada 2022. gada Jaunatnes sporta laureāti

Sēlijas Sporta skola

Sumināti Jēkabpils novada 2022. gada Jaunatnes sporta laureāti

26.janvārī Krustpils kultūras centrā notika svinīgais pasākums “Jēkabpils novada Jaunatnes sporta laureāts 2022”.

Jēkabpils novada “Jaunatnes sporta laureāts” ir tradicionāls pasākums, kurā astoņās nominācijās tiek godināti jaunieši, kas savu ikdienu ir saistījuši ar sportu un fiziskām aktivitātēm un pierādījuši sevi ar neatlaidību, pacietību, augstu motivāciju, sirdsdegsmi, talantu utt.

Treneri, izvirzot audzēkņus nominācijām, ir izvērtējuši jauno sportistu rakstura īpašības,  ieguldījumu treniņu darbā, sacensībās. Daudzi jaunieši, ieguldot milzīgu darbu, ir bijuši tik tuvu savu mērķu sasniegšanai, kārotajai medaļai! Savukārt cits ir neaizstājams palīgs ikdienas treniņu dzīvē, uz kuru vienmēr var paļauties, kurš ir kā “trenera labā roka” vai īsts komandas līderis, kurš spēj motivēt komandas biedrus katrai spēlei.

Arī pieci Sēlijas Sporta skolas audzēkņi saņēma Jaunatnes sporta laureāta balvu un diplomu.

  • Nominācijā PARAUGS SPORTĀ balvu saņēma Mikus Nenišķis.

Miku balvai izvirzīja futbola treneris Imants Siliņš, kurš savu audzēkni raksturoja šādi:

‘’Maz ko te var piebilst attiecībā uz to, kādam jābūt sportistam, kas iet uz noteiktu mērķi. Neskatoties uz veselības problēmām, cīnās un spēlē līdz galam. Pārciesta nopietna operācija, lai varētu turpināt sportot. Tālāk cīņa par atgriešanos ierindā, lai varētu turpināt sportot no visas sirds. Fenomens!’’

  • Nominācijā PARAUGS SPORTĀ balvu saņēma arī Endija Aleksejeva.

Endiju balvai izvirzīja vieglatlētikas trenere Madara Nagle- Galdiņa un savu naudzēkni viņa raksturo šādi:

‘’Endijai ir perfekts treniņu apmeklējums. Cītīgi iet uz saviem nospraustajiem mērķiem, ir nepārtrauktā kustībā. Ārpus treniņiem paspēj arī uzspēlēt futbolu, basketbolu vai volejbolu kopā ar Zasas jauniešiem. Ļoti viegli spēj komunicēt ar mazajiem sportistiem un prot tos motivēt darbam. Manuprāt, būs izcila trenere nākotnē. Uzticēt varu jebko, jo zinu, ka viss tiks izdarīts.’’

  • Nominācijā CERĪBA SPORTĀ balvu saņēma Mārcis Gaštols.

Mārci balvai izvirzīja vieglatlētikas trenere Madara Nagle- Galdiņa un viņu raksturoja šādi:

‘’Neapšaubāmi spējīgs audzēknis. Kā vieglatlētam ir visas vajadzīgās īpašības- gan auguma parametri, gan ātrums un izturība. Treniņos un distancē izliek sevi visu nežēlojot. Cītīgi apmeklējot un strādājot treniņos, ir visas iespējas sasniegt tiešām augstus mērķus.’’

  • Nominācijā CERĪBA SPORTĀ balvu saņēma Markuss Labutis.

Markusu balvai izvirzīja futbola treneris Imants Beķers, kurš audzēkni raksturoja šādi:

‘’Markuss ir savas komandas kapteinis. Neatlaidīgs cīņā saucējs- vienmēr uzvarēt alkstošs. Futbols ir visa viņa dzīve!’’

  • Nominācijā SIRDSDEGSME SPORTĀ balvu saņēma Marta Grandāne un trenere Madara Nagle- Galdiņa viņu raksturoja šādi:

‘’Īsta vieglatlētikas fanāte! Mērķtiecīga, neatlaidīga, kritiska pret sevi. Kā vieglatlētei ir ļoti liels cīņasspars, kas apvienojas ar izcilām ātruma un izturības īpašībām. Ļoti labi sasniegumi Latvijas čempionātos, kā arī šogad labots Jēkabpils novada rekords 200 metru distancē savā vecuma grupā.’’

Šī pasākuma ietvaros tika pasniegtas arī pašvaldības naudas balvas par augstiem sasniegumiem sportā pasaules un Latvijas līmenī.

Tika godināta arī Diāna Upeniece, kas naudas balvu saņema par godalgotās 3. vietas iegūšanu Latvijas čempionātā U-14 vecuma grupā vieglatlētikā 1000m skriešanā. Naudas balvu saņēma arī Diānas trenere Madara Nagle-Galdiņa.

 

Sveicam  audzēkņus nominantus un viņu trenerus!

Novēlam izdošanos tiecoties uz vēl augstākām virsotnēm savu mērķu sasniegšanā un sportisko vēlmju piepildījumu!

foto: DIVI KADRI