Futbola grupu audzēkņiem turpinās Latgales reģiona Telpu futbola spēles

Sēlijas Sporta skola

Futbola grupu audzēkņiem turpinās Latgales reģiona Telpu futbola spēles

4.-5. februārī Preiļos Telpu futbola turnīra spēles aizvadīja U-12 vecuma grupas spēlētāji.

Sēlijas Sporta skolu pārstāvēja divas trenera Kārļa Beikerta audzēkņu komandas.

Sēlijas SS-1 komanda, diemžēl, pirms turnīra palika bez 2 pamata spēlētājiem, pamatvārtsarga Edija un enerģiskā laukuma spēlētāja Hugo. Pirmajā spēlē izcīnīta uzvara pret Augšdaugavas NSS 1:0.  Otrajā spēlē zaudējums Preiļu BJSS komandai ar 1:6. Pirmajā puslaikā  spēle nevedās un rezultātā 0:4 pirmajās piecās spēles minūtēs. Pēc tam spēle izlīdzinājās. Otrajā puslaikā vieni vārti atgūti, bet spēles noslēdzošā daļā zaudēti vēl divi vārti. Nākamajā spēlē pret spēcīgāko turnīra komandu Daugavpils FS-4, puiši maču iesāka labā noskaņojumā. Ātri gūti 2 vārti, tad bija liels pretinieku spiediens un rezultāts kļuva 1:2, bet pirms paša puslaika beigām izdevās teicama izspēle un 3:1. Otrajā puslaikā komanda izvēlas spēli no aizsardzības, bija liels pretinieku spiediens. Disciplinēta spēle aizsardzībā, laba vārtsarga spēle un realizētās iespējas pretuzbrukumos rezultējās ar uzvaru (7:1) un fantastiskas emocijas. Viena no retajām spēlēm, kad puišiem koncentrācija bija top līmenī. Pēdējā grupas spēlē bija jāspēlē ar Daugavpils FS-1. Spēle izšķīra vai spēlēsim par 1-4. vietu vai 5-8. vietu. Diemžēl, spēki un emocijas bija izsmelti iepriekšējā mačā un pelnīts zaudējums ar 0:5. Otrajā dienā viegla uzvara 9:1 pret Sēlijas SS-2 un spēlē 0:0 pret Daugavpils FS-2.

Sēlijas SS-2 komanda pirmo maču Daugavpils FS-3 komandai. Šajā komandā spēlēja Daugavpils spēcīgākie 2013. gada puiši. Otrajā mačā sīvā cīņā zaudējums 2:6 pret Daugavpils FS-2. Bijām vadība ar 2:1, ilgu laiku bija 2:2,0, taču iegāza sastāva dziļums un kļūdas. Pirms nākošās spēles pret Līvāniem nebija laika atpūsties un maču iesākām ar 0:4. Pēc tam puiši 3 vārtus atguva un spēle ritēja līdzīgā cīņā. Otrā puslaika otrajā pusē zaudēti vēl 5 vārti un beigās 3:9. Otrajā dienā puiši bija fiziski, emocionāli saguruši un neizdevās parādīt labu sniegumu, zaudējums 1:9 Sēlijas SS-1 un 0:10 pret Daugavpils FS-4.

Kopvērtējumā Sēlijas SS-1 komanda izcīnīja 5.vietu un Sēlijas SS-2 ierindojās 8.vietā.

Sēlijas SS-1 komandā spēlēja: Edijs Īvāns, Kristers Mežaleons, Henrijs Kārklis, Hugo Emīls Birkāns, Ričards Krūmiņš, Ričards Rumpis, Haralds Eriksons, Henrijs Akmens, Markuss Gūtmanis, Toms Butāns, Ģederts Kruška.

Sēlijas SS-2 komandā spēlēja: Oskars Stepāns, Artjoms Šlems, Maksims Šlems, Reinis Briežkalns, Ritvars Austriņš, Intars Riekstiņš, Ričards Petuhovs, Renards Bērziņš, Marks Starčenko, Gabriels Kārklis, Aleksis Barovskis.

11.-12. februārī Maltā turnīra spēles izspēlēja četrpadsmit U-11 (2012. dz.g.) vecuma grupas komandas.

Komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās. Sēlijas SS komanda spēlēja C apakšgrupā, tika izspēlētas trīs spēles. Divās spēlēs gūtas uzvaras:  pārliecinoši pārspēta Rēzeknes NSS-3 komanda ar 4:0 un Līvānu-2 komanda ar 2:0. Zaudējums spēlē ar Daugavpils FS-1 komandu ar 1:2. Otrajā dienā puiši cīnījās par vietu pirmajā sešiniekā. Diemžēl, piecās spēlēs pieci zaudējumi, kas komandu ierindoja sestajā vietā.

18.-19. februārī Preiļos uz Telpu turnīra spēlēm sapulcējās trīspadsmit U-10 (2013.dz.g.) vecuma grupas komandas. Sēlijas SS-1 komanda spēlēja A apakšgrupā un Sēlijas SS-2 komanda – B apakšgrupā.

Sēlijas SS-1 komanda  četrās spēlēs piedzīvoja četrus zaudējumus. Spēļu rezultāti: ar Daugavpils FS-1 1:8, ar Daugavpils FS-3 2:8, ar Rēzeknes NSS-2 0:13 un ar Augšdaugavas NSS-1 2:6. Tā kā A apakšgrupas turnīra tabulā komanda ierindojās pēdējā 5.vietā, bet B un C apakšgrupās katrā bija četras komandas, otrajā dienā komanda palika bez pretiniekiem un kopvērtējumā tika ierindota pēdējā 13.vietā.

Sēlijas SS-2 komanda B apakšgrupā guva divas pārliecinošas uzvaras: ar Augšdaugavas NSS-2 7:1 un ar Daugavpils FS-4 9:0. Spēle ar Daugavpils FS-2 noslēdzās pie neizšķirta rezultāta 0:0. Apakšgrupā komanda izcīnīja 1.vietu. Otrajā dienā komandai zaudējumi četrās spēlēs: pret Rēzeknes NSS-1 (0:6), pret Daugavpils FS-1 (2:3), pret Līvāniem (1:4) un pret Daugavpils FS-5 (0:5). Spēlē pret Daugavpils FS-2 neizšķirts rezultāts (0:0). Kopvērtējumā komanda ierindojās 6.vietā.

Treneris Kārlis Beikerts uzteic puišu pašatdevi. Bija skaistas bumbas izspēles, laba komunikācija, koncentrēšanās aizsardzībā. Nedaudz pietrūka pārliecības spēlēs ar spēcīgākajiem pretiniekiem. Jāuzlabo kustība bez bumbas, momentu realizāciju uzbrukumā.

Komandā spēlēja: Oskars Stepāns, Gabriels Kārklis, Georgijs Jakovļevs, Dāvids Ivanovs, Rūdolfs Skābarnieks, Rūdolfs Akmens, Gustavs Briežkalns, Krišjānis Teterovskis.

25.-26. februārī Preiļos un turnīru spēles aizvadīja U-9 vecuma grupas komandas. Šajā vecuma grupā turnīram bija pieteikušās vienpadsmit komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās.

Sēlijas Sporta skolu pārstāvēja trīs komandas, visas spēlēja B apakšgrupā. Jāpiebilst, ka sākot ar U-9 un jaunākas vecuma grupas komandas turnīrā par vietām necīnās, bet izspēlē savstarpējās spēles. Katram   futbolistam par dalību turnīrā tiek pasniegta medaļa.

4. martā Telpu futbola turnīru noslēgs sporta skolas jaunākā komanda- U-8 vecuma grupa.

Tāpat kā U-9 vecuma grupā, komandas izspēlē savstarpējās spēles, bet iegūtās vietas netiek akcentētas. Taču, lai sekmētu jauno spēlētāju motivāciju, katram dalībniekam tiek pasniegta medaļa par dalību turnīrā.

Paldies visiem treneriem, kas sagatavoja komandas turnīram!