Vieglatlētikas grupu audzēkņu starti februārī

Sēlijas Sporta skola

Vieglatlētikas grupu audzēkņu starti februārī

3.-4. februārī Kuldīgā notika Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā U-14 un U-16 vecuma grupās. Līdz šim U-14 vecuma grupā tika rīkotas zonas atlases sacensības, kur no katras zonas tika atlasīti 5 spēcīgākie sportisti katrā disciplīnā.  Lai kvalificētos sacensībās tāpat kā pārējās vecuma grupās, arī U-14 grupas sportistiem gada laikā bija jābūt uzrādītam rezultātam konkrētajā disciplīnā, kas atbilst atlases rezultātam.

U-14 vecuma grupā uzrādīt atbilstošus rezultātus, lai kvalificētos Latvijas čempionātam, mūsu sporta skolas jaunajiem vieglatlētiem neizdevās, bet U-16 vecuma grupā čempionātam kvalificējās seši sportisti.

Meiteņu konkurencē 60m distancei kvalificējās Dinija Šķeltiņa, kas čempionātā startā piedzīvoja diskvalifikāciju un palika bez rezultāta.

Puišu konkurencē 60m distance startēja Guntars Gremze un Mārtiņš Geižāns. Ar rezultātu 8,20s  Guntars ierindojās 29.vietā un Mārtiņš ar rezultātu 8.45s bija trīsdesmit piektais. Raivo Mikušāns startēja 60m barjerskriešanā un izcīnīja 22. vietu ar rezultātu 10.85s. Savukārt Igors Orlovs ar rezultātu 1.01,85 min bija divdesmit piektais. 2000m distances startam kvalificējās Mārcis Gabranovs, bet, diemžēl, distance tika diskvalificēts. 4x200m stafetes skrējienā puišu komandai nācās samierināties ar 8. vietu.

10.-11. februārī Valmierā uz Latvijas čempionātu telpās pulcējās U-18 un U-20 vecuma grupu sportisti. U-18 čempionātam kvalificējās četri vieglatlēti: Mārcis Gaštols, Marta Grandāne, Līva Nagle un Adrians Maisaks. Marta bija vienīgā, kas bija kvalificējusies divās disciplīnās, bet, diemžēl, 60m startā tika diskvalificēta.  200m distancē ar rezulātu 28.98s Marta ierindojās 28. vietā. Līva 60m distancē uzrādīja trīsdesmito rezultātu (8.99s). Mārcis 400m izcīnīja 13. vietu (57.85s). Adrians ar jaunu personisko rekordu 5kg lodi aizgrūda 13.09m tālu un palika sāpīgajā 4. vietā.

Paldies jauniešiem par startiem un treneriem par sportistu sagatavošanu nozīmīgākajām gada sacensībām!