U-13 grupas jaunieši uzsāk Latvijas Jaunatnes čempionātu

Sēlijas Sporta skola

U-13 grupas jaunieši uzsāk Latvijas Jaunatnes čempionātu

U-13 vecuma grupas komanda ar treneri Kārli Beikertu

6.aprīlī Rēzeknē U-13 grupas jaunieši kā pirmie uzsāka Latvijas Jaunatnes čempionātu.

Rēzeknes komanda savā laukumā spēles sākumā uzņēmās iniciatīvu, bet spēles vidusdaļā un noslēdzošajā daļā spēle izlīdzinājās, kau arī rezultāts bija par labu mājiniekiem (1:3).

Pēc spēles treneris Kārlis Beiekerts atzina, ka kopumā ir apmierināts ar sniegumu pirmajā čempionāta spēlē. Spēli izšķīra otrie ielaistie vārti 47. minūtē, mirkli pirms tam bija laba iespēja panākt 2:1 mūsu labā. Jāturpina trenēties un krāt spēļu pieredzi.

Komandā spēlēja: Edijs Īvāns, Kristers Mežaleons, Henrijs Kārklis, Hugo Emīls Birkāns,  Ričards Krūmiņš, Ričards Rumpis, Markuss Gūtmanis, Dāvis Kirstuks, Ritvars Austriņš, Adrians Živajevs, Dāvis Priedītis, Sandis Rāviņš, Dzintars Leončiks, Rainers Negruca, Aleks Siņicins, Kārlis Lācītis, Maksims Nils Sebežs.