Pļaviņu kausa izcīņa futbolā

Sēlijas Sporta skola

Pļaviņu kausa izcīņa futbolā

Pļaviņu kausa izcīņa futbolā

Gostiņu stadionā 25. martā norisinājās Pļaviņu kausa izcīņa 7:7 futbolā, kur ar labiem panākumiem startēja arī divas Sēlijas SS komandas. 1. vietu turnīrā izcīnīja Sēlijas SS U16 (2007 g) komanda, kura ceļā līdz uzvarai izcīnīja 3 uzvaras – 2:0 ar Sēlijas SS U15, 2:0 ar Jēkabpils FK, 3:2 ar Pļaviņu DM.

Komandā spēlēja Armands Svencis, Maikls Ozoliņš, Rihards Krastiņš, Kristiāns Škagals, Markuss Labutis, Kristiāns Tučs, Ints Grobiņš, Kristers Aizporietis.

Negaidīti 3. vietu turnīrā izcīnīja gados jaunā Sēlijas SS U15 (2008 g) komanda, kura, piedzīvojot 2 paredzamus zaudējumus, pēdējā grupas spēlē parādīja raksturu un cīņassparu, ar rezultātu 1:0 uzvarot gados vecāko Jēkabpils FK komandu.

Komandā spēlēja Armands Stepāns, Raivo Lauva, Dīns Berģis, Kristers Aizporietis, Ralfs Jaundālders, Emīls Moļs, Matīss Zubkovs, Kristaps Krūmiņš.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Markuss Labutis no Sēlijas SS U16.

Liels paldies turnīra tiesnešiem un organizatoram Imantam Siliņam.

 

Sēlijas SS treneris Imants Beķers