ADRIANS MAISAKS IZCĪNA AUGSTĀKĀ KALUMA GODALGU LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ

Sēlijas Sporta skola

ADRIANS MAISAKS IZCĪNA AUGSTĀKĀ KALUMA GODALGU LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ

9. un 10.februārī Valmierā norisinājās vienas no nozīmīgākajām gada sacensībām vieglatlētikā – Latvijas U18 un U20 Čempionāts telpās. Sportisti šīm sacensībām cītīgi trenējas visu ziemas sezonu, lai uzstādītu jaunu latiņu saviem sportiskajiem sasniegumiem.

Šogad U-18 vecuma grupā pārliecinošu uzvaru lodes grūšanā, sasniedzot jaunu personīgo rekordu (15.16m),  Latvijas čempiona titulu izcīnīja mūsu sporta skolas audzēknis Adrians Maisaks. Adrianam jau pirmajā mēģinājumā izdevās uzrādīt savu labāko sezonas rezultātu – 15.16m, kas visu sacensību laiku pārliecinoši arī palika kā labākais rezultāts. Otrās vietas ieguvējs no Adriana atpalika par 0.84m.

Šobrīd Ardians jau otro gadu savu sportisko meistarību turpina spodrināt Murjāņu sporta ģimnāzijā pie trenera Guntara Gailīša.

Novēlam Adrianam tik pat labus sportiskos rezultātus arī turpmāk!

 

 

Tags: