Augsts valsts apbalvojums Sēlijas Sporta skolas trenerim

Sēlijas Sporta skola

Augsts valsts apbalvojums Sēlijas Sporta skolas trenerim

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, Rīgas pilī norisinājās augstāko valsts apbalvojumu svinīgā pasniegšanas ceremonija.

Saskaņā ar Ordeņu kapitula lēmumu Triju Zvaigžņu ordeņa pirmās pakāpes (zeltīto) goda zīmi saņēma Sēlijas Sporta skolas vecākais futbola treneris Imants Siliņš.

Šis augstais novērtējums apliecina viņa ilggadējo un nozīmīgo ieguldījumu jauno futbolistu sagatavošanā, futbola popularizēšanā un sporta tradīciju kopšanā. Trenera darbs ir bijis būtisks ne tikai sportisko sasniegumu veicināšanā, bet arī jauniešu personības attīstībā, audzinot mērķtiecīgus, disciplinētus savas valsts patriotus.

Imanta Siliņa iesāktais darbs turpinās arī šodien. Viņa iedvesmoti, trenera gaitas turpina vairāki Imanta bijušie audzēkņi un sekmīgi attīsta jauno futbolistu prasmes. Vairāki audzēkņi pēc sporta skolas absolvēšanas turpina izglītību Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā, izvēlas dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos vai studijas Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Zīmīgi, ka no Latvijas futbola Federācijas saimes trīs valsts apbalvojumu saņēmušajiem divi ir Sēlijas Sporta skolas treneri. 2019. gadā ar Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru apbalvoja ilggadējo Sēlijas sporta skolas futbola treneri Raimondu Gaili, ieceļot viņu par ordeņa kavalieri.

Sēlijas Sporta skola lepojas ar sava pedagoga sasniegumiem un nozīmīgo ieguldījumu sabiedrībā.

Sveicam Imantu Siliņu ar augsto valsts apbalvojumu un vēlam turpmākus panākumus!

Foto autors Ilmārs Znotiņš, Prezidenta kanceleja